Womb Blessing® by Miranda Gray – Požehnání ženského lůna podle Mirandy Gray

Je systém metod práce s energií, který spojuje ženy s vibrací Božského ženství, která jim přináší:

  • osobní transformaci a návrat k původnější a svobodnější podobě ženství;
  • harmonii a rovnováhu ve čtyřech ženských energiích vedoucích k vybudování fyzické, mentální, emoční a duchovní rovnováhy a harmonie během menstruačního cyklu a v celém životě ženy;
  • pomáhá ženám postupně vyléčit a harmonizovat vzorce a bloky související s jejich cyklickou přirozeností a přináší do jejich cykličnosti lásku, hamonii, sílu a sebedůvěru.

Tato služba je určena všem ženám bez ohledu na věk, nezaléží na tom zda menstruují nebo nikoliv, ať už mají nebo nemají dělohu.

Cena za službu  800 Kč

Celosvětové požehnání lůna

Vedené setkání při příležitosti celosvětového požehnání lůna, konající se během pěti vybraných úplňků v roce. Toto setkání se skládá z několika meditací. Je potřeba se na něj registrovat na oficiálních stránkách wombblessing.com.

Dobrovolný příspěvek

Ženský kruh – Léčivé ženství

Skupinové setkání žen, bezpečný a léčivý prostor, který Vás inspiruje a vyživí. Setkání je na cca 2,5 hodiny během kterých sdílíme, tančíme, tvoříme a propojujeme s přírodou a svým tělem.

Cena za setkání 500 Kč

Přechodové rituály a ceremonie

O škále přechodových rituálů si můžete přečíst mimo jiné na mém blogu. Přechodové rituály si můžete objednat jako osobní či skupinovou akci. Vždy záleží na individuální dohodě a Vašich potřebách.

Cena za službu 1900 Kč

Osobní rituály a ceremonie na míru

Do této kategorie rituálu či ceremonie spadají všechny možné rituály a oslavy všedního dne. Také zde můžeme pracovat s individuálními životními etapami nebo jakkoliv významnými a důležitými událostmi Vašeho života.

Cena za službu 1900 Kč

Oslavy kola roku

Oslavy kola roku organizujeme na Čertově kameni u Provodova. Tyto setkání jsou určená také pro rodiny s dětmi. Díky těmto oslavám se navracíme ke starým tradicím oslav a naladění se na přírodu a její proměnlivost. Mezi hlavní svátky, které takto uctíváme jsou Imbolc – Hromnice, Ostara – Jarní rovnodennost, Beltaine – Noc ohňů, Litha – letní slunovrat, Lammas – Dožínky, Mabon – Podzimní rovnodennost, Samhain – Dušičky, Yule – Zimní slunovrat.

Dobrovolný příspěvek

Konzultace

V rámci konzultací se specializuji na ženskou cykličnost, vědomé a kontaktní rodičovství, ženskou spiritualitu a práci s emocemi.

Cena za konzultaci 900 Kč