Co si pod pojmem ženský kruh můžete představit pokud jste se s ním podopusd neseznámila? Jde o formu ženského setkávání, kdy si v kruhu povídáme o našich každodenních radostech a starostech. Takováto forma setkávání má prastaré kořeny. Symbol kruhu v sobě obsahuje jak lineárnost tak cykličnost. V kruhu není hierarichie a nadřazenost. Neexistuje zde horší nebo lepší místo. Do kruhu patří každý.

Proč zrovna „léčivé ženství“? Věřím, že uvnitř každé ženy je obrovská síla. A tak jak má sílu setkání v kruhu, tak má i sílu skupina žen, každá ve své jedinečnosti, se svým příběhem působí jako unikátní díl mozaiky, která může následně inspirovat každou další ženu. Už jen tím, že sdílíme své zkušenosti a pocity, už jen tím že nasloucháme a dáme dar plné vědomé pozornosti jedna druhé dochází k léčení a uzdravování.

Každé setkání je jedinečné. V našem kruhu řešíme témata ženské spirituality, ženského těla, ženské cykličnosti, rituálů a ceremonií spojených například s kolem roku a proměnami přírody, ale také přechodové rituály a v neposlední řadě rituály pro šťastný a naplněný všední den a život. Pokud Tě volá energie ženského kruhu, pokud toužíš najít svůj podpůrný kmen a vyživující skupinu žen pak Tě srdečně zvu aby ses přidala k nám.

Sleduj nás na facebookovém profilu Medvědín u Provodova, nebo zde na stránkách v záložce Akce.