💞 Milé ženy. Pro registraci k přijetí energie Požehnání ženského lůna, aktuálně v úplňkové pondělní 03.08.2020 🌝 klikněte zde: https://wombblessing.com/cs/register/ (pro info v češtině je třeba prolistovat na stránce níž k české vlaječce).

Registraci na Požehnání 3.8. lze uskutečnit nejpozději v neděli 02.08.2020 do 23h našeho času, tak si to nenechejte na poslední chvíli. 😉

K dispozici jsou 4 časy 🍀, pokud se chystáte k nám na Medvědín vyberte prosím čas 18:00 dle anglického času, začínáme přesně v 19:00 našeho času proto prosím přijďte v čas.

Po potvrzení registrace se hned zobrazí potvrzovací stránka, kde u české vlaječky je přímo odkaz na českou stahovací stránku, ale také přijde email s odkazem na anglickou stahovací stránku, na které nejprve musíte kliknout na českou vlaječku, díky čemu se vám načte česká verze stahovací stránky. Zde najdete meditace, informace i odkazy na nahrávky na youtube v češtině.💝 Můžete ale  nemusíte se na ně podívat, pro setkání na Medvědíně je nebudete potřebovat. Meditacemi Vás v tomto případě budu provázet já.

Pro Vás je důležité, abyste si na setkání přinesly dvě misky, jednu na vodu a druhou na čajovou svíčku, čajovou svíčku, něco dobrého na zub na následnou společnou hostinu a v neposlední řadě obrázek symbolizující Váš aktuální záměr, toto není povinné bude Vám stačit například vizualizace.

Těším se na to, že Vás budu moci tímto krásným rituálem provázet a společně se tak staneme součástí celosvětové skupiny žen, které společně v meditaci oslaví svá ženská těla a Božské ženství. Propojíme se téměř s 230 000-ti tisíci ženami z více než 150 různých zemí a teritorií na světě a více než 6 000 Moon Mothers z více než z 50 různých zemí.

S láskou Martina Zédia

Příspěvek dobrovolný